Kurumsal

İmaj makine  Bakım onarım, Talaşlı imalat, 3D  Program destekli Makina imalatı, Çelik konstrüksiyon konusunda deneyimli  kurucu üyelerden oluşmuştur.

Amacımız:

İmaj makine  Manisa KESS bölgesinde  olup bölgedeki tüm  fabrikalara bilgi ve tecrübesiyle hizmet vermek , Katma değer sağlamaktır.

Uzmanlık Alanı

Hidrolik, Pnomatik , ve Mekanik tahrikli tüm makinaların  Arıza bakım, Otonom bakım ve planlı bakımları

  1. Hava ,Su , Asit , Hidrolik  tesisatlar  yapılması ve Akış kontrol sistemleri
  2. Hat ve makina izleyerek Performans artırma Arıza oranını düşürme  ve Ergonomik Çalışma sağlanması için proje geliştirme ,Uygulama
  3. Taşıma hareketlerini azaltmak, Verimliliği arttırmak  için üretim izleme ve Uygun lay- out belirleme , Devreye alma
  4. Makina, Hat ve Fabrika  demontaj , taşıma ve Montaj çalışmaları
  5. Taleplere uygun makina, Ekipman Tasarımı yapıp imal etmek
  6. Çalışma ortamı havalandırma sistemleri imalatı ve bakım onarımını yapmak

Yalın üretimi sağlamak adına Taşımaları, Ara stokları ve Gereksiz hareketleri engelleyecek sistemler geliştirme (Konveyörler,Helezonlar,Elevatörler,Arabalar,özel döner sehpalar VB.)

Misyonumuz
Manisa Bölgesinde ve Çevre illerde makina imalatı ve Bakım onarım hizmetleri konusunda Müşteri isteklerine cevap vere bilebilecek makinaları teknolojiyi yakından takip ederek imal etmek ve Uzman kadromuzla bakım onarım hizmetleri vererek tam müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Vizyonumuz
Sürekli büyüyen Rekabetçi ortamında işletmelerin Daha ucuza imal edebilmeleri için süreçlerini iyileştirmede Çözüm ortağı olup, Bölgede tercih edilen firma olmak