İmaj Makina

İmalat çözümleri

Kaynaklı imalat

EN1090-2 EXC 2 Uygulama sınıfına kadar, uzman kaynak ve montaj ekibimiz ile, tüm imalat çözümlerinizi yüksek kalite, hızlı teslimat, uygun fiyat ile müşterilerimize sunuyoruz.
İmalat öncesi 3D Modelleme, Ansys programı ile statik ve dinamik analizleri yapılarak, müşteri onayından sonra üretilme geçilmektedir. Üretim aşamasında tüm giriş kalite prosesleri ile imalat yapılmaktadır. Yine üretim sırasında ölçü kontrol formları ile istenilen hassasiyette imalat çözümlerini kontrollü bir şekilde sunabiliyoruz.
Tüm kaynaklarımız EN ISO 9712 Seviye 3 Kaynak Mühendisimiz tarafından kontrol edilerek raporlanmaktadır.

Talaşlı İmalat

EN1090-2 EXC 2 Uygulama sınıfına kadar, uzman kaynak ve montaj ekibimiz ile, tüm imalat çözümlerinizi yüksek kalite, hızlı teslimat, uygun fiyat ile müşterilerimize sunuyoruz.

Makine İmalat

Müşterilerimizin talebi doğrultusunda, istenilen makine tasarımları ve analizleri yapılarak imalatları yapılmaktadır. Makine tasarımları Solidworks programı ile, analiz uygulamaları Ansys programı ile yapılmaktadır.
DFMEA çalışmaları ile eksiksiz makine tasarımı yapılmaktadır. Dinamik tasarım kadromuz ile istenilen termin süresinde makine tasarımlarını yapabilmekteyiz.
Üretilen makinelerimizde tüm kaynaklı yapılar, onaylı WPS ve WPQR belgeleri ile kontrollü olarak yapılıp %100 NDT Kaynak analizleri yapılmaktadır. Tüm işlenen makine parçaları da tüm kalite kontrol proseslerinde kontrol edilmektedir. Hidrolik ve pnömatik projelerde devre şemaları müşteri talebine uygun olarak istenilen kalitede boya uygulamaları ve kaplama uygulamaları yapılmaktadır.
Tüm üretilen makinelerimizde Türkak onaylı CE Sertifikasyonu, teknik dosyaları, kalite dosyaları, müşteri ile paylaşılır. Hidrolik ve pnömatik projelerde devre şemaları, tüm standart malzeme sertifikaları, yedek parça listeleri ve bakım klavuzları da düzenlenerek müşteri ile paylaşılır.