İmaj Makina

resim_2022-11-11_003627528

hakkımızda

İmaj Makina, 30 yılı aşkın tecrübeli kurucuları ile Manisa’da 2014 yılında kurulan bir şirkettir. Değer verdiği seçkin mühendis kadrosu ve imalat personelleri ile birçok alanda müşterilerinin taleplerini karşılamak için hizmet vermektedir. Özellikle enerji sektörüne odaklanan şirketimiz, hidrolik, pnomatik ve mekanik tahrikli tüm makinaların arıza bakımı, otonom bakım ve planlı bakımları konusunda uzmanlaşmıştır.
Manisa KESS bölgesinde bulunan tüm fabrikalara bilgi ve tecrübemizle hizmet vererek katma değer sağlama adına hizmet verdiğimiz alanlar arasında hava, su, asit, hidrolik tesisatlarının yapımı ve akış kontrol sistemleri, hat ve makina izleyerek performans artırma, arıza oranını düşürme ve ergonomik çalışma sağlamak için proje geliştirme, uygulama, taşıma hareketlerini azaltmak, verimliliği arttırmak için üretim izleme ve uygun lay-out belirleme, devreye alma, makina, hat ve fabrika demontaj, taşıma ve montaj çalışmaları, taleplere uygun makina, ekipman tasarımı yapıp imal etmek, çalışma ortamı havalandırma sistemleri imalatı ve bakım onarımı yer almaktadır.
Ayrıca, yalın üretimi sağlamak adına taşımaları, ara stokları ve gereksiz hareketleri engelleyecek sistemler geliştirme konusunda uzmanız, farklı sistemler kullanarak verimliliği her zaman arttırıyoruz.
İmaj Makina olarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz ve sektördeki 30 yılı aşkın tecrübemizle öncü bir konumda yer almaktayız.

imaj makina

kalite politikamız

Üretimlerimizi gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve sizler için kusursuz projeler gerçekleştiriyoruz.
%100 müşteri
memnuniyeti
20 yıllık
deneyim
200 mt²
alan
60+
personel
SON TEKNOLOJİK
ÜRETİM CİHAZLARI
HIZLI TESLİMAT

Vizyon

Müşterilerimize dünya genelinde özel makinelerimizle mükemmel kalitede hizmet sunarak, global pazarda lider bir konuma sahip olmak ve endüstriyel süreçlerde verimliliği artırmak için çalışıyoruz.

Misyon

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve dünya çapında en kaliteli özel makineleri üretmek için mühendislik becerilerimizi kullanıyoruz. Uzman ekiplerimiz ve yerel ağımız aracılığıyla dünya genelinde hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak tutuyoruz. İşimizi dürüstlük, yenilik ve sürdürülebilirlik ilke ve değerleriyle yürüterek, küresel bir lider firma olarak sektörümüzde öncü konuma sahip olmak ve sürekli olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için kendimizi geliştiriyoruz.
resim_2022-11-10_132418690

Sertifikalarımız

ıso 9001:2015

ISO 14001:2015

ISO 14001:2015

ISO 45001:2018

ISO 45001:2018

EN 1090-2 EXC 2